Author: p***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love for nail art press ons!!!
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Price: 17kr
Original Price: 20kr
| Material | Zinc Alloy |
| Pattern Type | Blingbling |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Occasion | Party |
| Festivals | Other |
| Color | Gold |
| Type | 3D Decoration |
| Height | 0.7 cm |
| Length | 3 cm |
| Width | 4.5 cm |
| SKU | sb2212019292400829 |
Overall Rating: 4.93/5
Author: p***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love for nail art press ons!!!
Color: Multicolor | 1 photo(s)
Author: c***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very pretty butterfly charms. not too big, very sparkly. reccomended.
Color: Multicolor | 3 photo(s)
Author: c***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: silvertone diamante butterfly charms really pretty and shiny. reccomended
Color: Multicolor | 3 photo(s)
Author: R***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice quality, good price, I recommend them
Color: Multicolor | 1 photo(s)